Güvenilir Villa Temizliği Şirketi

Villalar, temizlik süreçleri zorlu ve zahmetli yapılardır. Yaşadığınız villanız için temizlik konusunda kendinizi yormak yerine, uzun yıllar boyunca birçok evin temizliğini sağlayan temizlik Kısmet Temizlik’ten hizmet alabilirsiniz.
Villa temizliği ihtiyacınız için Kısmet Temizlik profesyonelleri hizmetinizde
İstanbul içindeki tüm semtlerde başta profesyonel villa temizliği konusunda, villa temizlik şirketleri arayışınız varsa, Kısmet Temizlik kaliteli ve hızlı bir temizlik hizmeti sunuyor.  Birçok temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan şirketimiz, ihtiyacınız olan temizlik hizmetini, istediğiniz gün ve saatte sunuyor. Villa temizliğiniz için, ne zaman ve hangi kapsamda bir hizmet almak istiyorsanız, bize belirtmeniz yeterlidir. Standart olarak banyo, mutfak, tuvalet, zemin temizliği, yatak odası temizliği gibi hizmetler dışında, opsiyonel olarak ütü, dolap ve fırın temizliği gibi ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz.
İşinde tecrübeli ve güler yüzlü profesyoneller
Villa temizliği için evinize gelen temizlik personellerimiz belirli aralıklarla hijyen eğitimi alan, çeşitli eğitimlerden geçirilen kişilerden oluşuyor.  Bizimle çalışan iş arkadaşlarımız, birlikte çalışma sürecinde titizlikle seçilmekte,  adli sicil kontrolünden geçirilmektedir. İş ve sosyal yaşantınıza ara vermeden, güven ve hız içerisinde kaliteli temizlik hizmeti sunuyoruz.
Online villa temizliği
İnternetten villa temizliği için rahatlıkla rezervasyon yaptıracağınız Kısmet Temizlik, ihtiyaç duyduğunuz temizlik işlemi için evinizin büyüklüğü ve evin detaylarını öğrenerek en doğru teklifi size sunuyor. 1+0 ev temizlikleri, 4+1 ve dubleks , tripleks villalarda da bütçenizi sarsmayacak, uygun fiyatlar sunuluyor.

 


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri