Ev temizlik hizmeti kapsamında eviniz personellerimiz tarafından baştan sona, köşe dip temizlenmektedir. Ev temizliğine vaktiniz yoksa, temizlik ağır geliyorsa veya titiz bir çalışma istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz faydanıza olacaktır. İnşaat sonrası temizliği de dert etmeyin, konusunda uzman ekibimiz mükemmel bir şekilde evinizi kullanıma hazır hale getirmektedir.

Ev temizlik hizmetleri almanız zamandan tasarruf elde etmenize yardımcı olur, daha temiz ve daha hijyenik yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlar. Makul fiyat politikası ile ucuz fiyat garantisi yerine ihtiyacınıza göre ekonomik fiyatlar belirliyoruz. Böylece, yaptırdığınız iç içindeğil her zaman kötü değildir. Fakat ucuzu yakalamak için  olduğu için tercih etmek Doğru firmayı seçmek, güven ve profesyonelliği dencak her temizlik hizmeti sunan firma bu alanda profesyoneldir ve tercih edilebilir gibi bir algıya kapılmamanızda fayda var. Özellikle de günümüzde pek çok temizlik firması kurulmuştur ancak işini profesyonel bir anlamda ve kurumsal bir kimlikle yapan firmalar az sayıdadır. Sizler profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız mümkün mertebe bu noktaları göz önünde bulundurmalısınız.

Ev Temizliği Alırken Bilmeniz Gereken Hususlar

Özellikle son dönemlerde temizlik hizmetlerine olan talep, iş hayatının yoğun mesai saatleri içermesi ile doğru orantılı bir şekilde artış göstermiştir. Pek çok kişi işten eve yorgun argın geldikten sonra temizlik için yeterli zamanı ayıramamakta ve bu nedenle de temizlik konusunda yardım almak istemektedir. Ancak bir ev temizliği hizmeti alırken ev temizlik hizmeti almadan önce bilinmesi gerekenler ve detaylarına dikkat etmeniz daha iyi firmalar ile çalışabilmenize ve daha hijyenik yaşam alanlarına sahip olmanıza yardımcı olur.

Ev temizliği hizmetleri satın alırken bilmeniz gereken hususların başında seçeceğiniz firmanın kurumsallığa sahip olup olmadığı gelmektedir. Çünkü kurumsal olmayan firmalar ne yazık ki yalnızca bir kaç kişi ile bu hizmeti sunmakta, kurumsallaşamama etkisi ile de deneyimli personelleri bünyesine katamamaktadır. Deneyimli olmayan personellerin gerçekleştireceği temizlik ise sizleri tatmin etmeyecektir. Yaşam alanlarınızda dilediğiniz temizliğe ve hijyen seviyesine erişemeyecektir.

Ev Temizlik Hizmetlerinde Neler Yapılır?

Ev temizlik hizmetinde yapılanlar noktasına bakıldığında bu hizmetler kapsamında yaşam alanlarında bulunan tüm odalar, tüm köşeler ve aklınıza bile gelmeyecek tüm bölgeler ideal bir şekilde temizlenmektedir. Cam temizliği, tekstil ürünlerinin temizliği, zeminler, duvarlar, mutfak, banyo, yatak odası ve oturma odası profesyonel ev temizliği hizmetleri kapsamına dâhildir. Bu alanların tamamı bu hizmetler sayesinde profesyonel bir şekilde temizlenmektedir. Aynı zamanda halıların, perdelerin ve diğer ürünlerin yıkanması ve yerleştirilmesi gibi eylemler de bu hizmet kapsamına dahil edilmektedir.

Düzenli Ev Temizliği İnsan Sağlığına Ne Gibi Faydalar Sunar?

Ev temizliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğinde ve düzenli periyotlar halinde uygulandığında kişiler hijyenik yaşam alanlarına sahip olur. Bu da kişinin kendi sağlığını da mümkün olduğunca gözetmiş olduğu anlamına gelir. Düzenli periyotlarla profesyonel bir şekilde temizlenen evlerde mikropların yayılması önemli bir seviyede azaltılır. Bu sayede de ev akarlarının sebep olduğu hastalıklar, alerji ve soğuk algınlığı gibi çeşitli hastalıkların da önüne geçilebilir. Aynı zamanda temiz, düzenli ve hijyenik bir evde yaşayan kişiler daha az stres yaşarlar.


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri