Fabrika temizliği profesyonellik gerektirir. Yaşadığımız yerlerin yanında, çalıştığımız yerlerin de temizliği önemlidir. Çalışılan yerlerin temiz olması çalışan kişinin sağlığı ve motivasyonu için önemli bir noktadır. Fabrika temizliği alanında pek çok kurumsal firma ile düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Fabrika temizleme hizmetlerinde bölgesine ve durumuna göre özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanmaktayız. Ön çalışma ile size uygun belli bir plan ve ücret hesaplaması yapmaktayız. Bir defalık veya periyodik temizlik teklifinizi ücretsiz ve zahmetsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

 • İlgili Personellerimiz gelerek fabrikanıza keşif yapar.
 • Fabrika keşfi sonrasında sizin için uygun olan fiyat ve plan çıkarılır.
 • Fabrika temizliği nasıl yapılır sorunuza dair ilgili personeller sizi süreç hakkında bilgilendirir.
 • Fiyat konusunda anlaşmaya varılır.
 • Sizi uygun olan ve  fabrikanızın boş olduğu bir zamanda anlaşılır ve randevu oluşturulur.
 • Fabrikanıza temizlik için yönlendirilen uzman çalışanlarımızın belgeleri ve sağlık belgeleri, eğitim belgeleri size ulaştırılır.
 • Temizlik esnasında lazım olacak belli malzemeler; eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemeleri hazırlayarak alana yönlendiririz.
 • Temizlik sırasında özel olarak fabrikalar için üretilmiş dezenfektanlı temizlik ürünlerini kullanırız.
 • Son olarak, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzemeler ve fabrika için özel olarak üretilen temizlik ürünleriyle temizlenen fabrikanız size teslim edilir.

Uzman Ekiplerimiz ile Fabrika Temizliği

Kısmet temizlik olarak bu alanda deneyimli ve uzman bir firmayız. Bundan dolayı da uzun süre boyunca yanımızda eğitim görmüş ve deneyim kazanmış çalışanlarımız vardır. Fabrika temizliği, hafife alınacak bir iş değildir, bundan dolayı uzman ekibimiz ile fabrika temizliği tercihinde bulunmalısınız. Hem çalışanlarınızın sağlığı için hem de fabrikanızın ünü için önemli bir etkendir. Dolayısıyla fabrika temizliği üstün körü amatör firmalara teslim edilmemelidir. Gerek zemin temizlenmesinde gerekse fabrikadaki dış cephe temizlemesinde kullanılan ve daha temiz olmasını sağlayan malzemelerin kullanımını bilen uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Kullanılan fabrikaya özel temizlik ürünlerinin insan sağlığı için belli kullanılma detayları mevcuttur, bundan dolayı bu konuda da uzaman ekibe ihtiyaç duyulur. İş öncesinde ya da sonrasında herhangi bir soruya ya da soruna takılırsanız da 24 saat sizi telefon başında bekleyen müşteri hizmetlerimiz de bulunur.

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika zemin temizliği profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulan bir alandır. Eğitimli uzman ekibimiz ile ve ekipmanlarımız ile zemin temizliği yapmaktayız. Kullanılan ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniler, temizler ve bakımlarını yaptırırız. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanırız. Öncelikli olarak temizlenecek yerin keşfi yapılır. Buna bağlı olarak kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenir. Bu ekipmanlar ve malzemeler temizlik yapmak için hazırlanır. Bulunan zemine göre makine başlıklarını da ayarlanır.

Fabrika Mobilya Temizliği

Fabrika mobilya temizliği önemlidir. Evdeki mobilyalara nazaran fabrikadaki mobilyalar daha kolay ve daha çok kirlenmektedir. Bundan dolayı fabrika temizletme periyodunuza, eğer fabrikanızda mobilya sahibiyseniz, mobilya temizliğini de ekletmenizi öneririz. Fabrika ortamında, mobilyalarınız daha fazla kirlenmekte bu da mobilyalarınız daha çabuk eskimesine sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra böyle uzun süre temizlenmeyen mobilyalar kiri emerek tam bir mikrop yuvası haline gelirler. Uzman ekibimiz temizlik aparatları ve özel temizlik ürünleri ile mobilya temizliğini profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir.

Neden Kısmet Temizlik?

 • Profesyonel ekibe sahip Kısmet Temizlik olarak küçük büyük her işe önem verip, detaylı ve özenli çalışıyoruz.
 • Uzun zamandır bu sektörün içinde olduğundan dolayı kendimizi zamanla geliştirdik.
 • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.
 • Her zaman işlerimiz için son teknoloji ürünleri takip edip, son teknoloji ürünlerle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
 • Çalıştığımız alana göre temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Kaliteli Hizmetimiz

Kısmet temizlik olarak uygun fiyatlarımızın yanı sıra müşterilerimizin bizden bu kadar çok memnun olmasının nedeni kaliteli hizmetlerimiz olmasıdır. Hizmet kalitemiz sürekli olarak gelişmiştir ve hala da geliştirmek için çabalamaktayız. Teknolojinin gelişmesine Kısmet temizlik olarak biz de uyum sağlamaya çalışmaktayız. Eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemelerle temizlik hizmetlerini daha hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştiririz. Bu malzemelerin kullanılması temizleme işlemini daha da profesyonel olmaktadır. Bu makinelerin de markaları ve modelleri son modeldir ve sürekli olarak bakıma sokulur. Fabrika temizliği işleminde kullandığımız profesyonel ve fabrikaya özel temizlik malzemeleri kullanarak daha iyi bir hizmet gerçekleştiririz.

Müşteri Memnuniyeti

Fabrika temizliği konusunda, müşteri memnuniyetimiz üst sıralardadır. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar gibi işimizi baştan salma yapmayız. Tüm işler bizim için önemlidir. Tüm işlerimize uzman eğitim belgelerine sahip çalışanlarımızı yönlendiririz. Tüm işlerimizi memnuniyeti için özenle ve titizlikle gerçekleştiririz. İlgili personellerimizle birlikte 24 saat müşteri memnuniyeti üzerine çalışırız. İş bitiminde doldurulan anketler sayesinde her türlü sorunu kolayca çözeriz. Böylece yıllar içinde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan, uygun fiyatlı ve profesyonel bir firma haline geldik.

Fabrika temizliği hizmetlerimiz içerisinde müşteri memnuniyetinin en yoğun olduğu çalışma alanlarından biridir. Yüzlerce kurumsal firmanın çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşarken yeni firmalar ile çözüm ortağı anlaşmaları yapmaya değerli müşterilerimizin memnuniyetleri vesilesiyle devam etmekteyiz.

Kısmet temizlik şirketi olarak Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Sizlere daha temiz ve hijyenik ortamlarda çalışmanızın için fabrikalarınızın temizliğinde bizimle çalışabilirsiniz. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır.

İnşaat halinde veya çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı yapılır.


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri