Yerinde halıfleks yıkama konusunda İstanbul genelinde ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan duvara halıflekslerin ve kaldırılması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde Halı Yıkama iki şekilde yapılmaktadır:

Birinci yöntem: 40 kg’lık pet tutucular ile halıfleks üzerinde köpük oluşturarak dolaşıldıktan sonra lekelerin çözünmesi sağlanır. Ardından vakum makinası ile duru su verilerek aynı anda halıya nüfuz eden kirler köpürtülerek çekilir, 3-4 saat kadar bir süre kurumaya bırakılır. m2 için güncel fiyat alınız.

İkinci yöntem olan sade vakumlu yöntem: Bu yöntem fırçalama makinesi olmaksızın genelde sadece toz olan halılar için uygulanır. Sadece ilaçlı veya ilaçsız su uygulanarak yapılmaktadır. m2 için güncel fiyat alınız.

Üçüncü yöntem olan kuru köpük yöntemi: Otel gibi düzenli temizlik isteyen mekanlar için idealdir. Diğer yıkama çeşitlerine göre daha yüzeysel olup halıya köpük jeneratörü ile köpük verilir, kirlerin yumuşaması sağlanırken bir taraftan vakumlanır. Özellikle alttan kablo, ısıtma vs. geçen zeminlerde tercih edilir.

Yerinde Halı Yıkama Firması Genel Şartları:  

– Duvardan duvara halı yıkama hizmetleri için en az 30 m2 halı olmalıdır.
– Halı yıkanacak zemindeki eşyalar temizlik öncesinde toparlanmalı ve yıkama için uygun zemin oluşturulmalıdır.
– Ödeme iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır.
– Her türlü leke için %100 garanti verilememektedir. Özellikle kan lekeleri içerisinde bulunan yüksek orandaki demir sebebiyle kuruduktan sonra yüzeyden arındırılması zor olabilmektedir. Lekenin türü için lütfen bilgi alınız.
– Hizmet verdiğimiz alanlar: Ev, ofis, otel, restoran, yurt, sinema salonu, cami vb. her türlü alanda referanslı halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama; yerinde halıfleks temizliği yaptırmak için bizi Whats App 05326449912 telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmetimiz

Kısmet temizlik olarak uygun fiyatlarımızın yanı sıra müşterilerimizin bizden bu kadar çok memnun olmasının nedeni kaliteli hizmetlerimiz olmasıdır. Hizmet kalitemiz sürekli olarak gelişmiştir ve hala da geliştirmek için çabalamaktayız. Teknolojinin gelişmesine Kısmet temizlik olarak biz de uyum sağlamaya çalışmaktayız. Eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemelerle temizlik hizmetlerini daha hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştiririz. Bu malzemelerin kullanılması temizleme işlemini daha da profesyonel olmaktadır. Bu makinelerin de markaları ve modelleri son modeldir ve sürekli olarak bakıma sokulur. Fabrika temizliği işleminde kullandığımız profesyonel ve fabrikaya özel temizlik malzemeleri kullanarak daha iyi bir hizmet gerçekleştiririz.

Müşteri Memnuniyeti

Fabrika temizliği konusunda, müşteri memnuniyetimiz üst sıralardadır. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar gibi işimizi baştan salma yapmayız. Tüm işler bizim için önemlidir. Tüm işlerimize uzman eğitim belgelerine sahip çalışanlarımızı yönlendiririz. Tüm işlerimizi memnuniyeti için özenle ve titizlikle gerçekleştiririz. İlgili personellerimizle birlikte 24 saat müşteri memnuniyeti üzerine çalışırız. İş bitiminde doldurulan anketler sayesinde her türlü sorunu kolayca çözeriz. Böylece yıllar içinde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan, uygun fiyatlı ve profesyonel bir firma haline geldik.

Fabrika temizliği hizmetlerimiz içerisinde müşteri memnuniyetinin en yoğun olduğu çalışma alanlarından biridir. Yüzlerce kurumsal firmanın çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşarken yeni firmalar ile çözüm ortağı anlaşmaları yapmaya değerli müşterilerimizin memnuniyetleri vesilesiyle devam etmekteyiz.

Kısmet temizlik şirketi olarak Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Sizlere daha temiz ve hijyenik ortamlarda çalışmanızın için fabrikalarınızın temizliğinde bizimle çalışabilirsiniz. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır.

İnşaat halinde veya çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı yapılır.


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri