Kullanıma Bağlı Olarak Koltuklar Zamanla Kirlenmekte, Bakteri Barındırmakta Ve Gözle Görünür Şekilde Renklerinde Solma Ve Sararma Olmaktadır.

Koltuk Temizleme Elde Yapılan Silme İşlemi Sadece Yüzeysel Olarak Temizlenmektedir.

Kısmet Temizlik Olarak Kullandığımız Profesyonel, Endüstriyel Koltuk Temizleme Makinaları Ve Deterjanları İle Derinlemesine Temizlik İşlemi Yaparak Sağlıklı Ve Güvenli Bir Yıkama İşlemi Yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

En Zorlu Lekeleri Ve En Kirli Koltukları Kirden Ve Lekeden Arındırarak Sizlere Teslim Ediyoruz.

Koltuk Çekyat Yıkama
Evde Koltuk Takımı, Tekli Koltuk Kanepe Yıkama Hizmeti. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklar. Kadife Koltuk Neyle Silinir? Aspirinle Koltuk Nasıl Silinir? Nubuk Koltuk Nasıl Temizlenir? Soda İle Koltuk Temizleme.
Yatak Yıkama
Kirli, Çişli, Lekeleri Yatakları Tertemiz Ve Hijyenik Olarak Yıkıyoruz. Koltuklar Nasıl Temizlenir Kadınlar Kulübü Bulaşık Tableti İle Koltuk Silme
Sandalye Yıkama
Zamanla Kirlenen, Lekelenen Sandalyeleri Köpük Püskürtme İle Yıkıyor, Duruluyoruz. Koltuk Hangi Deterjanla Silinir? Tay Tüyü Koltuk Nasıl Temizlenir?
Kanepe Yıkama
Kanepelerinizi %100 Hijyenik, Lekesiz Yıkayarak Kirlerinden Arındırma İşlemini Uyguluyoruz. İstanbul Koltuk Yıkama Hizmeti Tam Adresi
Cami Halısı Yıkama
Yerinde Camii Halısı Yıkama. Duvardan Duvara Cami Halısı Yıkama Hizmeti. Koltuk Yıkama İstanbul Şirketi Fırçalı Yıkama Hizmeti
Halıflex Yıkama
İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Halıflex Yıkama Hizmeti. İstanbul Koltuk Yıkama

Nasıl Yapıyoruz?

Evlerinizde İstanbul Koltuk Yıkama İşlemine Başlamadan Önce Buhar İle Lekeleri Yumuşatıyoruz. Daha Sonra Özel Deterjan Ve Makinelerimiz İle Köpürtme İşlemini Uyguluyoruz. Vakumlama Yöntemi İle Kiri Derinlemesine Söküp Durulama İşlemine Geçiyoruz.

Kir çıkana kadar vakum işlemi devam ediyor ve durulamadan sonra kurumaya bırakıyoruz.

Özel Makinalar Kullanıyoruz

İstanbul Koltuk Temizleme Hizmetin de Kullanmış Olduğumuz Yıkama Makineleri Endüstriyel Tip Olup Vakum Ve Yıkama İşlemini Güçlü Motorlar Sayesinde Derinlemesine Hijyen Katmaktadır.

Özel Deterjanlar Kullanıyoruz

Profesyonel Sanayi Tipi Deterjanları İstanbul Koltuk Temizliği Hizmetinde Kullanmakta Olup Koltuklara Zarar Vermeden Lekeleri Hızla Çözülmesini Sağlamaktadır.

Mennuniyetinize Dikkat Ediyoruz

Koltuk Yıkama İşlemi Bittikten Sonra Sizin De Görüşünüzü Alıyoruz. Memnun Kaldığınız Zaman Yıkama İşleminden Ayrılıyoruz.


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri