Sağlıklı hayatın koşullarından olan temizlik her alanda olduğu gibi iş yerlerinde de önemlidir. İş yeri temizliği detaylı olarak yapılması profesyonel hizmet alınması faydalı olmaktadır. İş yerinde alınan verimin yüksek olmasını isteyen iş yeri sahipleri Çalışanların temizlik yaparak zaman kaybı yaşamaları iş yerinde verimin düşmesine yol açacaktır. Kısmet Temizlik olarak iş yerinizin temizliği ile sağlıklı ve hijneyenik ortamda iş verimi de artacaktır. Alacağınız temizlik hizmetinde şu ayrıntılar yer almaktadır.İstanbul’da İş yeri temizliği olarak güvenilir hizmet sunmaktayız.

  • İş yerinin büyüklüğüne bağlı olarak oluşturulacak yeterli sayıda personel ile hizmet verilecektir.
  • İş yerinde çalışma ortamının etkilenmemesi için temizlik hizmeti mümkün olduğunca mesai saatleri dışına planlanacaktır.
  • İş yerinde bulunan eşyaların yerleri değiştirilmeden çalışma ortamına zarar verilmeden temizlik yapılacaktır.
  • İş yerinin temizliği için kullanılacak malzemeler kesinlikle kimyasal içerikli olmamakta ve sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır.

Dilerseniz Düzenli İş yeri Temizliği ile temizlik ihtiyacı hiç bitmez ve iş yerlerinde de düzenli olarak temizlik yapılması gerekmektedir. Avrupa yakası ofis temizliği içinde bu yakada oturan ve işine geç kalmayacak tam zamanında işinin başında olacak personel ile hizmet verilmektedir. Mesai saati bittikten sonra ofisinize girecek olan ekip işini kısa sürede tamamlamakta ve görünmeyen yerleri bile temizleyerek istenen hizmeti almanızı sağlayacaklardır. Temizlik yapan personelin başında bulunacak yetkili personel işin yapılması sırasında bir hata yapılmasına izin vermeyecektir.

Temizlik yapacak personele iş yerinizi emanet ediyor olmanız nedeniyle bu kişilerin güvenilir olması önem kazanmaktadır. Bu nedenle de firma olarak bütün personelin güvenlik bilgileri tamdır. Hepsi referansları olan daha önce çalıştıkları işler ile kendilerini kanıtlamış kişilerdir. Yeni işe giren her personel deneyimli dahi olsa mutlaka işbaşı eğitiminden geçirilmekte ve işini kusursuz olarak yapması sağlanmaktadır. Anadolu yakası ofis temizliği için personel ihtiyacınız karşılanmakta ve ihtiyacınız olması halinde bu güvenilir ve işinde en iyi olan kişiler ile karşılanmaktadır. Düzenli olarak iş yeriniz temizlenirken bunun için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Tecrübeli ekiplerin en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermesi ile aldığınız hizmetten memnun olursunuz.


%100 Müşteri Memnuniyeti Güvenilir & Kaliteli Hizmet
6 Yıllık Sektör Tecrübesi Sabit Fiyat Garantisi
Profesyonel Eğitimli Ekip Çok sayıda Mutlu Müşteri